Šarlotes iela 1B, Rīga. Uzziņu tālrunis: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

Kampaņa "Labu darot"

Sakām milzīgu paldies ikvienam, kurš palīdzējis notikt brīnumam. Pateicoties Jūsu atsaucībai, par pagājušajā gadā saziedotajiem līdzekļiem būs iespējams nodrošināt neauglības ārstēšanu četrām ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem. Labdarības biedrības "Taureņa  efekts" organizētās neauglības ārstēšanas kampaņas "Labu darot” LIELĀ IZLOZE notiks 21.janvārī plkst. 15.00 EGV klīnikā. Sekot līdzi varēs arī tiešsaistē - https://www.facebook.com/ Neauglības ārstēšanas atbalsta programma par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem tiek īstenota jau sešus gadus, kopā atbalstu saņēmušas vairāk kā 45 ģimenes, piedzimuši  11 mazuļi, bet viens pāris, kas palīdzību saņēma par 2017.gadā ziedoto naudu, šobrīd ir gaidībās.

Kampaņa "Labu darot"

Sakām milzīgu paldies ikvienam, kurš palīdzējis notikt brīnumam. Pateicoties Jūsu atsaucībai, par pagājušajā gadā saziedotajiem līdzekļiem būs iespējams nodrošināt neauglības ārstēšanu četrām ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem.

Labdarības biedrības "Taureņa  efekts" organizētās neauglības ārstēšanas kampaņas "Labu darot” LIELĀ IZLOZE notiks 21.janvārī plkst. 15.00 EGV klīnikā.

Sekot līdzi varēs arī tiešsaistē -

https://www.facebook.com/

Neauglības ārstēšanas atbalsta programma par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem tiek īstenota jau sešus gadus, kopā atbalstu saņēmušas vairāk kā 45 ģimenes, piedzimuši  11 mazuļi, bet viens pāris, kas palīdzību saņēma par 2017.gadā ziedoto naudu, šobrīd ir gaidībās.