Šarlotes iela 1B, Rīga. Uzziņu tālrunis: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

Par SIA „ Centrālā laboratorija”

SIA "Centrālā laboratorija" darbību uzsāka 1994.gadā un šobrīd ir izveidojusies par vienu no lielākajām un modernākajām Baltijas laboratorijām ar 50 filiālēm un vairāk kā 200 darbiniekiem. 2015.gada 2.maijā laboratorija tika novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam sekojošās sfērās: hematoloģijā, bioķīmijā, koaguloģijā, imunoloģijā, citoloģijā, mikrobioloģijā, virusoloģijā, parazitoloģijā, molekulārajā bioloģijā - DNS testēšanā. Akreditācijas apliecība LATAK-M-434-04-2011. Analīžu veikšanai tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un iekārtas - Architect 16000 sērijas klīniskās ķīmijas analizatori, Sysmex XN 9000 hematoloģiskie analizatori, Cobas e411, Imulite 2000XPi, Liaison XL, Alegria, VirClia u.c. imūnķīmiskie analizatori,  Cobas 6500 un Cobas u611 urīna analizatori, Sysmex CA-1500 sērijas koaguloģiskie analizatori, kā arī citi analizatori specifisku analīžu veikšanai. Laboratorijas informācijas sistēma SmartLis (Šveice) ir modernākā un vienīgā tāda veida sistēma Baltijā, kurā ir saslēgtas vairāk kā 100 darba vietas. Laboratorijai ir plašs loģistikas tīkls, kurš nodrošina izmeklējamā materiāla transportu pa visu Latviju. Laboratorija regulāri un sekmīgi piedalās starptautiskās ārējās kvalitātes kontroles programmās:• Labquality (Somija)• UK NEQAS (United Kingdom National External Quality Assessment Schemes)• EARSS (European Antimicrobial Resistance Surveillance System)• QCS (Quality Control Service), Roche Diagnostics (Francija)• RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme) Laboratorijas darbinieki pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju piedaloties starptautiskos semināros, konferencēs un laboratorijas iekšējos semināros. Mūsu politika un mērķi Kvalitātes politikas darbības sfēraVisplašākā spektra klīniski diagnostiskie laboratorijas izmeklējumi. MisijaNodrošināt klientu vajadzībām atbilstošu, drošu, funkcionāli modernu, augstas kvalitātes laboratorijas pakalpojumu un klientu apkalpošanas servisu, pilnveidojot darbību līdz kompleksu risinājumu piedāvājumiem. Kvalitātes politika Laboratorija savā darbībā apliecina spēju pastāvīgi un nepārtraukti piedāvāt kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu, kas atbilst klientu vēlmēm un reglamentētām prasībām, savā darbības jomā pielietojot augstu profesionālo prasmi un mūsdienīgas izmeklēšanas tehnoloģijas.

SIA "Centrālā laboratorija" darbību uzsāka 1994.gadā un šobrīd ir izveidojusies par vienu no lielākajām un modernākajām Baltijas laboratorijām ar 50 filiālēm un vairāk kā 200 darbiniekiem.

2015.gada 2.maijā laboratorija tika novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam sekojošās sfērās: hematoloģijā, bioķīmijā, koaguloģijā, imunoloģijā, citoloģijā, mikrobioloģijā, virusoloģijā, parazitoloģijā, molekulārajā bioloģijā - DNS testēšanā.

Akreditācijas apliecība LATAK-M-434-04-2011.

Analīžu veikšanai tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un iekārtas - Architect 16000 sērijas klīniskās ķīmijas analizatori, Sysmex XN 9000 hematoloģiskie analizatori, Cobas e411, Imulite 2000XPi, Liaison XL, Alegria, VirClia u.c. imūnķīmiskie analizatori,  Cobas 6500 un Cobas u611 urīna analizatori, Sysmex CA-1500 sērijas koaguloģiskie analizatori, kā arī citi analizatori specifisku analīžu veikšanai.

Laboratorijas informācijas sistēma SmartLis (Šveice) ir modernākā un vienīgā tāda veida sistēma Baltijā, kurā ir saslēgtas vairāk kā 100 darba vietas.

Laboratorijai ir plašs loģistikas tīkls, kurš nodrošina izmeklējamā materiāla transportu pa visu Latviju.

Laboratorija regulāri un sekmīgi piedalās starptautiskās ārējās kvalitātes kontroles programmās:
• Labquality (Somija)
• UK NEQAS (United Kingdom National External Quality Assessment Schemes)
• EARSS (European Antimicrobial Resistance Surveillance System)
• QCS (Quality Control Service), Roche Diagnostics (Francija)
• RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme)

Laboratorijas darbinieki pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju piedaloties starptautiskos semināros, konferencēs un laboratorijas iekšējos semināros.

Mūsu politika un mērķi

Kvalitātes politikas darbības sfēra
Visplašākā spektra klīniski diagnostiskie laboratorijas izmeklējumi.

Misija
Nodrošināt klientu vajadzībām atbilstošu, drošu, funkcionāli modernu, augstas kvalitātes laboratorijas pakalpojumu un klientu apkalpošanas servisu, pilnveidojot darbību līdz kompleksu risinājumu piedāvājumiem.

Kvalitātes politika
Laboratorija savā darbībā apliecina spēju pastāvīgi un nepārtraukti piedāvāt kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu, kas atbilst klientu vēlmēm un reglamentētām prasībām, savā darbības jomā pielietojot augstu profesionālo prasmi un mūsdienīgas izmeklēšanas tehnoloģijas.