Šarlotes iela 1B, Rīga. Uzziņu tālrunis: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

Senioriem

  SLIMĪBU IR VIEGLĀK NOVĒRST NEKĀ ĀRSTĒT    Šīs komplekss ļaus gūt priekšstatu par savu veselības stāvokli, sniegs drošuma sajūtu par rītdienu, kā arī palīdzēs ietaupīt laiku un naudu. [list icon="icon: check" icon_color="#21a946"] Analizējamais materiāls – asins un urīns. Analīžu nodošana  – no rīta tukšā dūšā. Lai precizētu diagnozi nepieciešams atturēties no ēšanas 12 stundas pirms analīžu nodošanai, ka arī smēķēšanas, alkohola lietošana un fiziskajām aktivitātēm vismaz vienu dienu iepriekš.  Ārsta nosūtījums – nav nepieciešams. Analīžu nodošana  – 50 filiālēs visā Latvijā. Rezultātu saņemšana – e-pastā vai www.laboratorija.lv 1 darba dienas laikā. [/list]

 

SLIMĪBU IR VIEGLĀK NOVĒRST NEKĀ ĀRSTĒT 

 

Šīs komplekss ļaus gūt priekšstatu par savu veselības stāvokli, sniegs drošuma sajūtu par rītdienu, kā arī palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.

CL Senioriem

  • Analizējamais materiāls – asins un urīns.
  • Analīžu nodošana  – no rīta tukšā dūšā. Lai precizētu diagnozi nepieciešams atturēties no ēšanas 12 stundas pirms analīžu nodošanai, ka arī smēķēšanas, alkohola lietošana un fiziskajām aktivitātēm vismaz vienu dienu iepriekš. 
  • Ārsta nosūtījums – nav nepieciešams.
  • Analīžu nodošana  – 50 filiālēs visā Latvijā.
  • Rezultātu saņemšana – e-pastā vai www.laboratorija.lv 1 darba dienas laikā.